KDO JSME A ČÍM SE ZABÝVÁME?

O NÁS

Starfishing

Naše společnost vstoupila na trh v roce 2014 a zabývá se prodejem rybářských potřeb. Hlavním předmětem podnikání naší společnosti je velkoobchodní činnost, kompletní zásobování prodejen na území České republiky a Slovenka a poradní činnost v oboru sportovního rybolovu. Nabízíme široký sortiment zboží pro kaprařinu, feeder, plavanou, přívlač, muškaření, lov sumců a zimní rybolov. Dále pak velký výběr vybavení pro camping (bivaky, lehátka, křesílka, spacáky, přístřešky, deštníky, stojany na pruty a další doplňky) a velké množství doplňků pro rybaření. Naše obchodní síť se soustředí na distribuci světových značek Carp Only, Mitchell, Abu Garcia, Berkley, Sébile, Penn, JRC, Spiderwire, Greys, Shakespeare a Hodgman. V roce 2015 jsme vstoupili na trh se svou vlastní, dynamicky se rozvíjející značkou STARFISHING, která je zaměřena především na lov kaprů.

Velkoobchodní prodej a odborné poradenství

Silné zázemí a bohaté zkušenosti s rybolovem nás staví do přední linie velkoprodejců rybářských potřeb. Zásobujeme prodejny a e-shopy po celé České republice a na Slovensku. Poskytujeme poradenství v oblasti sportovního rybolovu.

Vybíráme pro Vás jen to nejlepší

Naše spolupráce s úšpěšnými světovými značkami rybářského vybavení je pro naše zákazníky klíčovým faktorem vysoké kvality a širokého sortimentu dodávaných produktů.

Blogujeme

Pravidelně Vám na našem blogu přinášíme čerstvé, ještě plácající se, informace ze světa rybolovu. Sledujte náš blog a zůstaňte v obraze.

AKTUÁLNĚ NA NAŠEM BLOGU

 • Obrázek článku

  Navrácení kapra do svého domova

  30. červenec 2018

  Je cca půlka července, jsem na rybách a dobu mezi záběry si krátím brouzdáním po Facebooku. Najednou zahlédnu fotku kapra na stránkách soukromého jezera Nejedlý. Tento kapr se mi zdá hodně povědomý... Kouknu na fotku svého největšího kapra z Labe a nemůžu uvěřit vlastním očím. Je to on! Kapr z Labe na malé louži.

  Číst dál...
 • Obrázek článku

  Pár dní na svazové vodě...

  27. červenec 2018

  Zdravím všechny příznivce Carp Only .Dlouho jsem zvažoval, na jakou vodu pojedu a po dlouhém rozjímaní, opět zvítězila má oblíbená svazovka nedaleko domova, která mě vždy mile překvapila.

  Číst dál...
 • Obrázek článku

  Penn Spinfisher VI. generace - novinka 2018 / 2019

  25. červen 2018

  Již tento podzim vstoupí na evropský trh zcela nová, inovovaná verze jednoho z nejpopulárnějších navijáků na celém světě. Bude se jednat již o 6. generaci. Opět bude k dostání ve velikostech od 3500 - 10500. Oficiální představení proběhne tento týden v Holandsku na celosvětové výstavě EFTTEX. Samozřejmě naše spoelčnost u toto bude jako jedna z prvních a věřte, máte se na co těšit. Toto je...

  Číst dál...

NAŠI PARTNEŘI

Najdete nás na Facebooku