KDO JSME A ČÍM SE ZABÝVÁME?

O NÁS

Starfishing

Naše společnost vstoupila na trh v roce 2014 a zabývá se prodejem rybářských potřeb. Hlavním předmětem podnikání naší společnosti je velkoobchodní činnost, kompletní zásobování prodejen na území České republiky a Slovenka a poradní činnost v oboru sportovního rybolovu. Nabízíme široký sortiment zboží pro kaprařinu, feeder, plavanou, přívlač, muškaření, lov sumců a zimní rybolov. Dále pak velký výběr vybavení pro camping (bivaky, lehátka, křesílka, spacáky, přístřešky, deštníky, stojany na pruty a další doplňky) a velké množství doplňků pro rybaření. Naše obchodní síť se soustředí na distribuci světových značek Carp Only, Mitchell, Abu Garcia, Berkley, Sébile, Penn, JRC, Spiderwire, Greys, Shakespeare a Hodgman. V roce 2015 jsme vstoupili na trh se svou vlastní, dynamicky se rozvíjející značkou STARFISHING, která je zaměřena především na lov kaprů.

Velkoobchodní prodej a odborné poradenství

Silné zázemí a bohaté zkušenosti s rybolovem nás staví do přední linie velkoprodejců rybářských potřeb. Zásobujeme prodejny a e-shopy po celé České republice a na Slovensku. Poskytujeme poradenství v oblasti sportovního rybolovu.

Vybíráme pro Vás jen to nejlepší

Naše spolupráce s úšpěšnými světovými značkami rybářského vybavení je pro naše zákazníky klíčovým faktorem vysoké kvality a širokého sortimentu dodávaných produktů.

Blogujeme

Pravidelně Vám na našem blogu přinášíme čerstvé, ještě plácající se, informace ze světa rybolovu. Sledujte náš blog a zůstaňte v obraze.

AKTUÁLNĚ NA NAŠEM BLOGU

 • Obrázek článku

  Vytoužené jaro - je to nejlepší období na kapry

  24. květen 2018

  Ahoj všem!Tak jsme se konečně dočkali toho vytouženého jara - je to nejlepší období na kapry, teda aspoň pro mě. Jako každým rokem na začátku dubna plánuji společně s Tomem (alias Očkem) první výpravu na naši oblíbenou řeku Labe. Letos nám bohužel naše oblíbená místa zkomplikoval tající sníh z hor.

  Číst dál...
 • Obrázek článku

  Šesti denní výprava ve znamení 238 kg

  18. květen 2018

  Šesti denní výprava ve znamení 238 kg.Šesti denní výprava, mě zatáhla, na velkou štěrkovnu, daleko od domova.

  Číst dál...
 • Obrázek článku

  BCC 666 Zaječí

  16. květen 2018

  Zdravím Vás přátelé a příznivci značky CARP ONLY.Tentokrát bude tahle zpráva ze závodů BCC 666 Zaječí, který byl na součet šesti nejtěžších kaprů, přičemž jsme mohli maximálně šestkrát vyměnit.

  Číst dál...

NAŠI PARTNEŘI

Najdete nás na Facebooku