0 Kč

Bonus program

Vážený zákazníku, je nám potěšením Vám představit náš bonusový program, který Vám přináší řadu výhod. Hlavně nakoupit celý sortiment rybářského vybavení z pohodlí domova za výhodné ceny. Je to velmi jednoduché, pro vstup do našeho bonusového programu se stačí pouze zaregistrovat na http://www.starfishing.cz. Po registraci se stanete členem našeho bonusového programu a pak už stačí u nás nakupovat, a čím více nakoupíte, tím větší slevu budete mít.

 Výhody bonusového programu

Vstupem do našeho bonusového programu získáte následující výhody:

 1) Nový zákazník - 3% sleva

Sleva ve výši 3% je základní slevou, kterou zákazník získá již při registraci a prvním přihlášení. Tato sleva mu bude poskytnuta při celkové útratě 1,- Kč – 10.000,- Kč. Po dosažení celkové útraty 10.000,- Kč bude zákazníkovi automaticky nastavena nová věrnostní sleva ve výši 5%.

 2) Pravidelně nakupující zákazník

BRONZOVÁ 5% sleva

Sleva ve výši 5% je zákazníkovi poskytnuta při celkové útratě 10.001 – 20.000,- Kč. Po dosažení celkové útraty 20.000,- Kč bude zákazníkovi automaticky nastavena nová věrnostní sleva ve výši 8%.

 STŘÍBRNÁ 8% sleva

Sleva ve výši 8% je zákazníkovi poskytnuta při celkové útratě 20.001 – 50.000,- Kč. Po dosažení celkové útraty 50.000,- Kč bude zákazníkovi automaticky nastavena nová věrnostní sleva ve výši 10%.

 ZLATÁ 10% sleva

Sleva ve výši 10% je zákazníkovi poskytnuta při celkové útratě 50.001,- Kč a více.

 
Doplňující informace

Načítání celkové útraty není časově omezeno.
Všechny částky v bonusovém programu jsou včetně DPH.
Hodnota Vaší objednávky bude přičtena do „bonusového programu“ do 7 kalendářních dnů.
O připsání částky do Vašeho „bonusového programu“ budete informováni emailem
Po každém přihlášení do e-shopu se ceny automaticky poníží o danou slevovou úroveň bonusového programu
Věrnostní slevy lze uplatnit na všechny produkty na e-shopu, které na detailu produktu nemají uvedenou větu "Tento produkt není zařazen do bonusového programu".

 Kontaktní adresa

Starfishing s.r.o.
nám. Komenského 57
687 25 Hluk
Tel: +420 774 410 350
Email: info@starfishing.cz
Web: https://www.starfishing.cz

 Ochrana osobních dat

1. Prodávající zpracovává osobní údaje kupujícího v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, a to v databázi prodávajícího při respektování povinnosti správce dle § 5 zákona č. 101/2000 Sb.

 Závěrečná ustanovení

Prodávající si vyhrazuje právo na změnu bonusového programu. Platnost změny bonusového programu je dnem jeho zveřejnění na http://www.starfishing.cz.

Tyto podmínky jsou platné od 01. dubna 2019.

Created with Sketch.