0 Kč

Method Feeder Fans - Světlo na špičku Smart Bite Light Zelená

Smart Bite Light – světlo na špičku, jednoduchá a praktická pomůcka, která V...

Dostupnost: Skladem 5 a více kusů
Expedice: ihned k expedici
Výrobce: Method Feeder Fans
Kategorie: NOVINKY v e-shopu
ID: 4265080
EAN: 8586024265080
399 Kč s DPH
330 Kč bez DPH
Cena po registraci: 387 Kč s DPH

Vaše cena dopravy je od 0 Kč
Nakupte ještě za 1 000 Kč a dopravu máte zdarma!

0 Kč
1 000 Kč
Sdílejte tento produkt

Smart Bite Light – světlo na špičku, jednoduchá a praktická pomůcka, která Vám usnadní a zpříjemní Vaše noční rybaření. Vše v jednom. Světlo s pohybovým senzorem, nabíjecí baterie, USB nabíječka, IP44 – odolnost vůči stříkající vodě.

Jeho uchycení je mimořádně jednoduché. Stačí otevřít kryt, přiložit jej k jakékoli feedrové špičce a kryt zavřít. Uvnitř mechanismu se nacházejí vymezovací gumičky, díky kterým se zavírací klip přizpůsobí téměř jakékoli špičce.

Provoz světla je vyřešen baterií CR425 a je součástí balení. Baterie je nabíjecí a garantujeme minimálně 150 cyklů nabití. Smart Bite Light svítí v závislosti na způsobu používání a vnějších podmínkách minimálně 10 hodin. Baterii stačí vložit do světýlka tenkým koncem směrem k osvětlovací části. Před vložením je třeba kryt světýlka odšroubovat.

Smart Bite Light nabízí USB nabíječku, která je součástí balení. Nepotřebujete proto dokupovat žádné baterie. USB nabíječku doporučujeme zapojovat do nabíjecího adaptéru přímo do sítě s napětím 220 V, například použitím nabíječky pro mobilní telefony. Její provoz nemusí fungovat správně při zapojení do počítače nebo power banky. Po zapojení nabíječky se rozsvítí modré světlo. Baterii stačí vložit do nabíječky tenkým koncem. Nabíječka se rozsvítí červeně. Po plném nabití baterie bude na nabíječce blikat červené a modré světlo.

Smart Bite Light obsahuje pohybový senzor. Po vložení baterie svítí zeleně. Při záběru ryby, kdy se špička prutu pohne, začne blikat červeně.

Smart Bite Light je odolné vůči stříkající vodě a má normu IP44. Směle jej tak můžete používat i v dešti nebo ve vlhkém prostředí.

Smart Bite Light bylo vyrobeno renomovanou zahraniční společností s dlouholetými zkušenostmi v oblasti jemné elektroniky přesně podle požadavků Method Feeder Fans. Garantujeme proto nejvyšší možnou kvalitu a funkčnost výrobku.

Technické parametry

Barva Zelená
Baterie Ano
Druh rybolovu Feeder
Nabíječka Ano
Barva Zelená
Baterie Ano
Druh rybolovu Feeder
Nabíječka Ano

Dotaz k produktuCreated with Sketch.